FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Posty: 215

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2:25, 14 Sty 2013 Temat postu: PTMA 2013

Nudzi mi się w nocy, więc napiszę sobie krótką notke : P

Dziś około godziny 1 otrzymaliśmy wyniki głosowania PTMA organizowane przez Lewego i Tobiego. GWC, turnieje przez nich organizowane oraz gracze i ich twórczość została nagrodzona w następujących kategoriach:

Najlepszy turniej

Tutaj bezdyskusyjnie wygrał turniej solo nadeo organizowany przez team GWC, a szczególnie naszego drogiego lidera, lukko. Drugie miejsce PGA 2012, a trzecie FOW Cup.

Najlepszy serwer

Global Warming Serwer został nominowany do tej kategorii i sięgnął 3 miejsce. Pierwsze dla flatout, trzecie HNK mix.

Troll roku

Uważam, że Joker zasłużył sobie w pełni na tą nagrodę, swoją zacną osobowością : P . Choć Słowik i jego żarcik o dziecku oraz dobrze znany Ozborn byli dosyć mocną konkurencją.

Najlepsza strona/forum

GWC swoim zacnym wyglądem zdobyło drugie miejsce w kategorii najlepsze forum.

Najlepszy film

Tutaj walka była zacięta o 3 miejsce właściwie i nasz reprezentant Raczek srał w gacie z obawy, że nic w końcu nie zdobędzie. A jednak 3 miejsce za film GNC 2012 Final należało do niego. Pierwsze dla bardzo dobrego filmu SSC, a drugie PGA 2012.

Najlepszy skin

W sumie to ta kategoria wyglądała komicznie ze względu na dosyć dużą ilość wygranych Trzeciego. Ale jego skin z logo GWC został dostrzeżony przez głosujących i zdobył ex aequo 2 miejsce ze skinami dignitas,bt i monster. Pierwsze dla FOW.

Najlepsza trasa

Tutaj wygrana naszego reprezentanta, Gloocha. Otrzymał on pierwsze miejsce za trasę TMM - PoltergeristTC12.

Ogółem można podsumować to wszystko bardzo dobrze. Trzy wygrane, 2 drugie miejsca oraz 2 trzecie miejsca. Oby przyszłoroczne nagrody były dla nas jeszcze liczniejsze, tak więc do pracy GWC!

Ostatnio zmieniony przez raczek dnia Pon 2:31, 14 Sty 2013, w całości zmieniany 3 razy
cheddar48

Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 557

PostWysłany: Pon 2:29, 14 Sty 2013 Temat postu:

gratulacje raczku,zasłużone 3cie miejsce ; *,myśle ze zajęcie 3ciego miejsca przez nasz serwer to głównie zasługa naszych graczy?.Nie mam pojęcia za co Joker vel Dildovaggins wygrał Very Happy

Tidus
Premium User

Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 74

PostWysłany: Pon 8:51, 14 Sty 2013 Temat postu:

czedar: za rok pewno nie będziesz musiał zadawać tego pytania odnośnie Jokera xd Sam się przekonasz do tego czasu

PostWysłany: Wto 0:23, 15 Sty 2013 Temat postu:

GNC wcale nie było faworytem, więc zwycięstwo cieszy. Wielkie gratulacje dla Gloocha za wygraną w moim zdaniem bardzo prestiżowej kategorii (nie wiedziałem, że to jego trasa!). Raczek mógł być wyżej, ale głosy rozłożyły się jeszcze na dwa inne jego filmy. I tak gratulacje. Podium w kategorii najlepsza strona świadczy jednak o tym, że poziom nie był do końca wysoki ;p

Joker

Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 143

Skąd: się wziął Tomczyk?

PostWysłany: Śro 18:10, 16 Sty 2013 Temat postu:

Gratuluję sobie i wam. Cieszy mnie że trzy moje nominacje (Film, Turniej, Troll) zostały docenione. To że wygram było pewne. W kategorii najlepszy turniej wygrana GNC też była raczej do przewidzenia więc nie wiem czemu nasz Mistrz i Szef uważał inaczej.
PS
Zastanawiający jest fakt że mapę roku zgarnął gościu na którego mapach łapie się średnio dwa bugi na trzy postawione bloki.